Nadwaga z problemów hormonalnych a dieta

witam choruje na PCOs, łuszczycę, insulinooporność oraz nadwagę. z powodu problemów hormonalnych przytyłam 30kg w rok. nie wiem jak się tego pozbyć i jak zaleczyć problemy z łuszczycą - teraz reaguję jedynie na sterydy. staram się o dziecko, jednak pomimo 3 lat i poważnego leczenia dalej nic. lekarz kazał schudnąć, a ja nie potrafię, bo nie umiem dobrać odpowiedniej diety.

Pani problem wymaga indywidualnego podejścia i bezpośredniego kontaktu ze specjalistą, który umożliwi szczegółowe omówienie Pani dolegliwości, historii choroby oraz kontrolę wyników badań. Prawidłowe dobranie diety wymaga bowiem starannego uwzględnienia wszystkich występujących czynników i uwarunkowań wpływających na Pani stan zdrowia. Ponieważ jest Pani z Krakowa mogę zaproponować wizytę w swojej poradni. Informacje o tym jak umówić i przygotować się do wizyty znajdzie Pani na stronie internetowej: www.dietific.pl.
Ponieważ informacja w ten sposób przekazana brzmi bardziej jak forma autoreklamy to chciałabym aby miała Pani świadomość, że jest swoją osobę traktuje tu wyłącznie jako sugestię. Chciałabym natomiast przekonać Panią, że biorąc pod uwagę liczne choroby stosowanie porad i diet z internetu może Pani więcej zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli czynnik finansowy miałby być dla Pani ograniczeniem to w Krakowie działają przychodnie dietetyczne w oparciu o umowy z NFZ, a Pani powinna się kwalifikować do takiej pomocy. Musi Pani wtedy udać się po skierowanie do lekarza POZ.