Nadwrażliwa i nadopiekuńcza matka a relacje z partnerką

Witam. Mam 25 lat i jestem jedynakiem. Jestem w poważnym związku jednak nadwrażliwość i nadopiekuńczosc mojej matki wpływa negatywnie na relacje z partnerka. Jak temu zaradzić?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Pana relacji, zachęcałabym Pana do rozwojowej pracy terapeutycznej, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, celem nabycia efektywnej umiejętności komunikacji oraz zadbania o swoje potrzeby.

Gdyby miał Pan życzenie, zapraszam serdecznie do konsultacji via Skype.

Z życzeniami dla Pana zwyczajnej pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605