Nadwrażliwość na dźwięki u 20-latka

Mam nadwrażliwość na dźwięk, czy istnieją jakieś słuchawki, które mogłbym nosić? Niestety wizytę u audiologa mam dopiero we wrześniu, mam 20 lat.

Witam
Nieprawidłowość w funkcjonowaniu ucha tylko w nielicznych przypadkach
powoduje nadwrażliwość słuchową. Nie pisze Pan od jak dawna cierpi Pan
na nadwrażliwość na dźwięki, jakie dźwięki drażnią, czy zdarzyło się
w Pana życiu coś szczególnego. Nadwrażliwość na dźwięk zazwyczaj
ujawnia się w stanach, gdy nasz organizm jest rozbity przez stres lub chorobę.
Szczególnie depresja sprzyja intensywniejszemu odczuwaniu dźwięków.
Innymi chorobami, które mogą prowokować nadwrażliwość słuchową
są stany lękowe, migreny, urazy głowy lub schorzenia neurologiczne.
W takich przypadkach najskuteczniejszą metodą leczenia nadwrażliwości
na dźwięki jest psychoterapia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie i ewentualnie podjąć
terapię, to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie