Nadwrażliwość na światło i odruchy

Witam.Zacznę ze mam nadwrażliwość na światło i kiedyś pojechałem na dyskotekę wcześniej jeździłem i było normalnie, od tych błysków światła pojawił się taki odruch ciałem no i tańczę i pojawił się odruch ciałem przestraszyłem się i wyszłem i tak trzy razy za czwartym zakręcilo mi się w głowie i już nic nie pamiętałem obudziłem się Później kolega mi powiedział ze upadłem i miałem drgawki od tego wydarzenia boje się pójść do pracy zrobiłem się dziwny nie chce mi się wychodzić z domu Pomocy!!!!!!

Witam
Nadwrażliwość na światło czyli światłowstręt może być objawem
wielu chorób oczu i prowadzić do pogorszenia widzenia.
Może też oznaczać inne schorzenia, np. problemy z tarczycą
lub inne groźne choroby.
Wskazana jest wizyta u okulisty, który przeprowadzi
dokładne badanie oczu i zastosuje odpowiednie leczenie
lub pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną.
Pozdrawiam serdecznie