Nadwrażliwość słuchowa i szumy uszne po pobiciu

Witam, mam nadwrazliwosc sluchowa i szumy uszne w jednym uchu po pobiciu. Co z tym zrobic? Jak to leczyc? Na razie trafil na laryngologow ktrzy zamiast pomoc mowia ze nic nie da sie z tym zrobic. Pozdrawiam i dziekuje bardzo za odpowiedz

Z tym da się coś zrobić ale szybko. Wstrząśnienie ucha wewnętrznego po urazie głowy da się wyleczyć ale w przeciągu kilku dni od urazu Potem to już pozamiatane. Pokaż moja odpowiedz swojemu laryngologowi!!!