Nadwrażliwość słuchowa w lewym uchu

Witam, od około miesiąca doskwiera mi nadwrażliwość słuchowa w uchu lewym. W zeszłym tygodniu udałem się do lekarza POZu, który przebadał mnie otoskopem. Stwierdził, że błona bębenkowa w uchu lewym jest matowa i mleczna, przepisał Dicortineff, ale lek nic nie pomógł. Za jakiś czas będę się widział z laryngologiem. Każdy brzęk naczynia, głośniejsza mowa czy pisk sprawiają mi ból. Proszę o pomoc.

Lekarz rodzinny niech nie udaje ,że cokolwiek widzi w uchu. Operuję uszy od 40 lat i sam nieraz mam problemy z oceną ucha. Ucho to nie tylko to co wystaje z głowy. Twoje objawy słuchowe to problemy z uchem wewnętrznym. dicortineff nie dotrze do nerwów słuchowych i do ośrodków słuchowych w mózgu.Lekarze rodzinni z reguły podejmując nieporadne próby leczenia rzeczy na których się nie znają opóźniają wasze zgłoszenie się do specjalisty, podrażają leczenie i powodują nieuleczalność chorób, które szybko leczone po diagnostyce specjalistycznej rokują powrót do zdrowia.