Nadwrażliwość, stres i uczucie smutku

Jakoś od dwóch lat coś sie ze mną dzieje. W mojej głowie. Strasznie mnie to męczy więc szukam informacji. Jestem strasznie nadwrażliwy, bardzo czuję stres, presje, ból, dosłownie zżera mnie to wszystko od środka. Ciągle jestem smutny i załamany, tak jakby ktoś bliski mi umarł, a nic takiego się nie wydarzyło. Miałem nawet taki czas że tydzień nie wychodziłem z łóżka. W niczym nie widzę żadnego sensu, żadnych perspektyw. Wiecznie smutny. To mnie zabija.

Proszę się zastanowić czy w ostatnim czasie w Pana życiu zaszły jakieś duże, emocjonalne zmiany? A może dzieje się coś na pozór "naturalnego i codziennego", co powoduje u Pana napięcie i stres, z którymi nie radzi sobie Pan (stąd takie konsekwencje).
Polecam po pierwsze udać się na konsultację psychologiczną, na której szczegółowo omówi Pan problem i poszuka wraz ze specjalistą konkretnych rozwiązań. Po drugie polecam udać się do lekarza pierwszego kontaktu od którego otrzyma Pan skierowanie na podstawowe badania lekarskie. Zdarza się bowiem, iż stan o jakim Pan pisze jest powodowany zmianami fizjologicznymi np. w poziomie hormonów. Zatem przydatna byłaby także konsultacja lekarska i badania. Powodzenia!