Nadwrażliwość zęba i ból podczas nagryzania po leczeniu kanałowym i założeniu korony

Witam. Mam zalozona korone na jedynke wyleczona kanalowo. Po dwoch dniach od zalozenia korony zab zaczal mnie bolec przy nagryzaniu I jest wrazliwy na opukiwanie. Czy leczenie kanalowe bylo zle przeprowadzone ? Czy korona do wyniany ? Prosze o odpowiedz

Witam.
Na podstawie Pani opisu nie można stwierdzić, jak zostało przeprowadzone leczenie kanałowe. Przyczyna opisywanych dolegliwości może być niewygojenie zmian w tkankach okołowierzchołkowych. Problem może też tkwić w koronie, która jest np. za wysoka. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.