Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 4 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadwrażliwość zębów a sprawa neurologiczna

Od paru dni mam dziwne uczucie w zębie. Zaczęło się od wypicia gorącej herbaty. Przechodzi co jakiś czas, ale jednak jest w miarę regularne. Nie jest to stricte ból ani mrowienie czy pulsowanie, ale można powiedzieć, że czasami "czuję" ząb, przez co często sprawdzam go językiem, co, jak podejrzewam, jeszcze bardziej przyczynia się do samego uczucia. Nadwrażliwość czy może przyczyna jest czysto neurologiczna?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Zalecam przez 2-3 dni używać do mycia zębów past dedykowanych dla zębów wrażliwych,no.zielony Elmex.Wskazane jest też stosowanie płynu do płukania ust z tej samej linii.Mogą też być produkty innych producentów.Do nabycia w aptekach,drogeriach Rossman,Superpharm.W Wrocławiu znajdzie je Pan na pewno, być może w którejś sieci nawet w promocji.Jeżeli uczucie to będzie doskwierać nadal proponuję wizytę u lekarza dentysty.

0
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk Stomatolog

przede wszystkim należy zgłosić się z problemem do lekarza stomatologa - utrzymujące się tak długo dolegliwości mogą świadczyć o początkowym etapie zapalenia miazgi pozdrawiam lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy