Nadwzroczność i astygmatyzm a konieczność leczenia operacyjnego

Witam, Wykryto u mnie astygmatyzm i nadwzroczność i przepisano mi okulary Ol +1,-3,5 180 stopni,OP +1,-3,5 170 stopni.Jak mogę sobie pomóc mam 28 lat czy konieczna jest operacja?

Witam.juz pisalam na ten temat.wszystko zalezy od Pana samopoczucia.jezeli Pan uwaza ze dobrze widzi to korekta laserowa nie da Panu oczekiwanej satysfakcji.jezeli natomiast eidzi Pan slabo to bedzie Pan zadowolony po korekcie.pozdrawiam