Nadżerka i torbiel na jajniku

Pół roku temu lekarz stwierdził że mam małą nadzerke po 7 miesiącach pojechałam na wizytę do innego ginekologa stwierdził że nadżerka duża i diagnoza- zamrażanie, czy to konieczne? Po wykonaniu usg torbiel na lewym jajniku 65 mm wynik ca 125 6.8 U/ml czy to coś groźnego ta torbiel? Odczuwam czasem bóle w podbrzuszu. Czy jest szansa że to się wchłonie? Czy może to jakis nowotwór?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.