Nadżerka i złe wyniki cytologii a krawienie podczas stosunku

Mam pytanie w trakcie stosunku pojawia mi sie dość intensywne krwawienie byłam u ginekologa i okazalo sie ze to nadzerka ,mialam robiona cytologie i wyszlo jakis stan zapalny dostalam leki i po lekach znowu cytologia i znowu zla a nadzerka dalej sie utrzymuje .Pani doktor stwierdzila ze mam przyjsc za pol roku i zrobic znowu cytologie .Mam przerwy w stosunku poniewaz maz wyjezdza a gdy wraca uprawiamy sex i znowu pojawia mi sie krew przy mocniekszym stosunku nie wiem co mam juz robic z tym

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wstrzymać się ze stosunkami i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.