Nadżerka po porodzie a odpowiednie działania

Witam. Stwierdzono u mnie na wizycie kontrolnej niewielka nadżerke. Mam pytanie co z nia zrobic dodam ze rodzilam 2 lata temu.

Witam.

Nadżerkę należy zawsze mieć pod kontrolą. Wraz ze swoim lekarzem dobierze Pani odpowiedni model leczenia, który uzależniony jest od wielkości nadżerki i jej rokowania. Proszę również wykonać badanie cytologiczne. Wśród rozlicznych metod walki z przypadłością jest np.wymrażanie zmiany, lecz o podjęciu tego typu kroków musi już zdecydować sam lekarz na podstawie badania. Pozdrawiam.