Nadżerka szyjki macicy i brak odczuwania podniecenia

wita, Mam problem z podniecaniem się. Własciwie wcale się nie podniecam, nawet mój partner nie jest w stanie mnie podniecić, żaden film, ani ksiązka. Wcześniej wystarczyło że dotknął moich piersi, a teraz są zapadnięte cały czas, żadne pieszczoty na mnie nie reagują. Co jest ze mną nie tak?? Ten problem pojawił sie ok. 2 miesięcy temu. Kocham swojego partnera, jesteśmy rażem od kilku lat. Czy to moze mieć związek z nadżerką? Stosowałam ALBOTHYL a potem Gynalgin. Powinnam pojść do gin czy seksuol

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. W pierwszym kroku warto skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem. Następnie z seksuologiem - lekarzem lub psychologiem.

Pozdrawiam!