Nadżerki w wyniku gastroskopii i prośba o interpretację wyników

Witam proszę o interpretacje wyników amylaza w surowicy 123, amylaza w moczu 979, lipaza 20 bardzo się boje ze są to problemy z trzustka. Miesiąc temu miałam robiona gastroskopie i wyszły mi 3 niewielkie nadżerki biorę ortalon a brzuch nadal pobolewa , 2 miesiące temu amylaza w moczu wynosiła 840 , nie wiem co robić przy tym jestem bardzo nerwowa robilam także USG niby wyszło w porzadku.Proszę o jakieś sugestie.Dziekuje

Można dorobić antygen H. pylori w kale. I warto porozmawiać z psychologiem, ponieważ nieumiejętność radzenia sobie ze stresem sprzyja owrzodzeniom w przewodzie pokarmowym.