Nadżerki żołądka i uczucie pełności, opuchnięte nogi oraz bóle w klatce piersiowej podczas stosowania Controlocu

witam mam pytanie dotyczace nadżerek żoładka .w moim badaniu endoskopowym był taki zapis:w okolicy przedodźwiernikowej żołądka dwie drobne nadzerki otoczone zmienioną zapalnie śluzówka.dodatkowo w tescie urezazowym wynik dodatni na bakterię HP ,przez 7 dni zażywałm 2 antyboityki na HP łacznie z lekiem CONTROLoc20 w tej chwili biore tylko contrloc ale mambóle brzucha,uczucie pełności,opuchniete nogi ogólne złe samopoczucie oraz bole w klatce piersiowej czy tosa objawy normalne przy leku controloc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Uczucie pełności, bóle brzucha, złe samopoczucie mogą być działaniami niepożądanymi stosowanego leku Controloc. Mogą one także wynikać z powodu istnienia choroby podstawowej.
W celu skuteczności terapii eradykacyjnej należy lek ten stosować zgodnie z zaleceniami i nie zaniechiwać jego przyjmowania do ukończenia terapii.