Nadżerkowe zapalenie żołądka i dwunastnicy u 24-latki

Witam W styczniu zdiagnozowano u mnie nadzerkowe zapalenie zoladka i dwunastnicy (brak bakterii) leczylamsie 2 miesiace wszystko przeszlo ale te objawy znow wrocily wiec lekarz przepisal znow te same leki. czy mozliwe ze klucie w klatce piersiowej miedzy piersiami jest od zoladka? czy to moze byc cos powazniejszego. dodam ze mialam robione juz pare razy ekg i wszystko ok. mam 24 lata

Powinna Pani zasięgnąć porady gastroenterologa. Być może choruje Pani na chorobę refluksową przełku, a w obrazie tej choroby mogą występować dolegliwości bólowe w klatce piersiowej.