Nadzieja na powrót partnera

Witam. Zostawił mnie chłopak przez moje zachowanie. Nie wiem jak mam rozumieć jego słowa sprzed tygodnia temu, a SA one takie:"kocham cie mniej za to co mi zrobiłas czuje cos do ciebie ale nie to co już kiedyś ale czuje cały czas. może będziemy jeszcze razem , nie powiedziałem ze nie, tego nie wiesz. Nie chce zapomnieć o Tobie. Jak się uspokoisz to zadzwonie a nie tak jak Ty pisał nachalnie" wyjechal na tydzien na wakacje i czekam na jego telefon.czy jest nadzieja ze on wróci?

Dzień dobry.

Z Pani enigmatycznego postu trudno zrozumieć istotę Pani problemu. Pani pytanie dotyczy przewidywania przyszłości, czego, niestety, nie potrafię.

Pozdrawiam.

Witam, jakie zachowanie? Z czego wypływało i czego dotyczyło? Proszę skontaktować się z psychologiem i szczerze powiedzieć o co chodzi. Wtedy znajdziecie rozwiązanie problemu. Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska