Naevus pigmentosus dermalis, excisio completa po usunięciu podskórnego guzka

Usunełam guzek podskorny i odebrałam wynik. CZy jest dobry? Co oznacza? Naevus pigmentosus dermalis. excisio completa

Wynik wskazuje: znamię skórne barwnikowe,wycięcie całkowite. Tłumacząc-znamię miało charakter łagodny i zostało wycięte w całości! Proszę być spokojną-jest Pani wyleczona!!! zż