Nagła gorączka, mdłości i osłabienie u 32-latki

Witam 3dni temu dostałam nagle gorączki 38,5 i mdłości nie miałam żadnych dodatkowych objawów, ponieważ karmię piersią brałam tylko apap i wit.c następnego dnia miałam osłabienie 36 st i mdłości, a na wieczór stan podgorączkowy 37,5 w nocy strasznie się spociłam(nawet na twarzy) więc chyba znów miałam gorączkę. Dziś jest 4dzień kiedy dalej mam mdłości czuje się bardzo słaba i nie mam pojęcia co to może być.Dodam, że 1,5 m-ca temu miałam usuwanego żylaka na nodze ale noga wygląda normalnie. .

Jedną z przyczyn może być infekcja wirusowa, akurat znajdujemy się w środku wiosennego sezonu infekcyjnego. Proponuje udać się do lekarza który panią zbada i zaordynuje odpowiednie leczenie. Proszę wziąć tez pod uwagę ze ma Pani małe dziecko, wiec proponowałbym ograniczyć kontakt do czasu aż infekcja nie minie.