Nagła utrata świadomości u 26-letniej kobiety

Wczoraj kichnęłam i nagle, gwałtownie rozbolał mnie bardzo dół brzucha i zrobiło mi się słabo. Chciałam opuścić głowę bo zrobiło mi się ciemno przed oczami, ale nie zdążyłam. Następne co do mnie dotarło to głos koleżanki. Straciłam przytomność, osunęłam się na krześle na jakieś 10-15 sekund. Dodatkowo martwi mnie to, że koleżanka mówiła, że bezwiednie poruszałam głową i delikatnie się wzdrygałam. Pojechałam na pogotowie, niby wszystko ok ale ja się boję, że to się powtórzy i ciągle mam zawroty

Należy zgłosić się do lekarza POZ wykonać badania podstawowe, badanie ginekologiczne i ewentualnie otrzymać skierowanie do neurologa, ruchy mimowolne przy zasłabnięciu często zdarzają się, pozdrawiam.