Nagła utrata wagi a ryzyko choroby nowotworowej

Witam Mam na Imię Paulina mam 22 lata i mam problem może ze zdrowiem bardzo proszę o pomoc. Otóż tak przed ciążą ważyłam 49,5 po ciąży waga niesamowicie spadła do 30kg wszyscy mówią że mogę być na coś powaznego chora czy jest taka możliwość?? czy ja moge byc chora na anoreksję? Czy mogłam odziedziczyć chorąbę po kimś z rodziny np: w tym roku zmarł wujek na raka też ważył 30 kg czy to jest możliwe że mam raka?? proszę o pomoc  pozdrawiam

Witam, masa ciała jest niepokojąca niska, ale gdybanie i zastanawianie się niczego nie rozwiąże.Proszę czym prędzej udać się do lekarza, a jeśli będzie potrzebna konsultacja dietetyczna to zapraszam do kontaktu przez moją stronę internetową www.dietoterapia.waw.pl
Pozdrawiam