Nagła utrata wzroku po zakrzepicy

czy nagła utrata wzroku po zakrzepicy jest odwracalna lekarze mówia ze nic nie jest uszkodzone w głowie i mózgu a jednak widzenia nie ma prawdopodobnie są uszkodzone mikro żyłki czy można jeszcze coś zrobić/prosze serdecznie o pomoc nie wiem co robić Brat jest po amputacji dwóch nóg z powodu zakrzepicy a teraz utrata wzroku...prosze ..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjaliści okuliści nie są w stanie zaproponować żadnej metody leczniczej, to najpewniej leczenie nie jest po prostu możliwe. Jeśli mają Państwo jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą okulistą z ośrodka o najwyższym stopniu referencyjności.