Nagła wyprowadzka i rozstanie z partnerem

Rozstaliśmy się bo on się nagle wyprowadził.W nocy krzyczałam b.głośno chrapał,że dłużej tego nie wytrzymam,że nie mogę tak żyć,że nie mogę spać w swoim łóżku we własnej sypialni,poszłam spać do synka.Wyniósł się.Mieszka u kumpla.Powiedział,że to planował.Mieliśmy mini wigilię w trójkę,pojechał do rodziców na święta.Planujemy sylwestra.Powiedział mi że na początki stycznia planuje operację przegrody nosowej powiedziałam:o to dobrze.Czy robi zabieg dla nas?Czy wtedy wróci do nas?Po co mi to mówi?

Miejmy nadzieję, że tylko się tymczasowo się zraził i Mu przejdzie.
Nigdy nie wiadomo, jaka jest kogoś wytrzymałość. Nie ma się nikoga na własność i na zawsze...
Operacja nie zawsze usuwa chrapanie.
Życzę powrotu Partnera. Pozdrawiam. JW

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani opisu wnioskuję, że Pani Partner jest świadomy swojego "chrapania" i stąd miedzy innymi decyzja o zabiegu.
Myślę, że między Państwem jest trudność we wzajemnym komunikowaniu się.

Warto byłoby przeprowadzić szczerą i spokojną rozmowę, jak miałaby wyglądać Wasza relacja partnerska.

Życzę Pani tylko udanej relacji,
Irena Mielnik-Madej