Nagła zmiana nawyków żywieniowych i częste oddawanie stolca

Nagła zmiana nawyków żywieniowych(pare miesiecy temu) od tego czasu załatwiam się kilka razy dziennie, luźny stolec, bardzo bolesne wzdęcia ( nie pomagają zadne preparaty na zwalczenie gazów).Wyniki-Bilirubina 1.89 tydzien pozniej na 1.38.Odżywiam się zdrowo,aktywność fizyczna jest. Objawy mam po prawie wszystkich produktach, czasami pojawiają się znikąd. Częste zmęczenie, czasami skurcze w podbrzuszu. Częste oddawanie moczu odkąd pamiętam. Lekarz mnie olewa i wyśmiewa, a to wstydliwy problem :(

Jeżeli takie problemy pojawiły się zmianie diety to ewidentnie jest w tej diecie coś co Pani szkodzi. Proszę wyeliminować z diety razowe pieczywo, surowe warzywa i owoce oraz grube kasze, powinno pomóc. Jeśli nie to w następnej kolejności proszę odstawić mleko. Niemniej i tak polecam konsultację u gastroenterologa.