Nagłe ataki bólu brzucha u dziecka

Witam nasz mały dostaje nagłych ataków bóli brzuszka, mocz wyszedł ok natomiast z krwi wyszło podwyższone CRT, dostaliśmy skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia pęcherza moczowego lub przepukliny lub skrętu jąder, w szpitalu zrobiliśmy usg brzuszka nerek i nic pani doktor nie znalazła , oglądała go później pani doktor chirurg i z jąderkami również jest wszystko ok, odesłano nas do domu.Rano znów dostał nagłych mocnych krótko trwałych bóli, dodam że kupy robi ze śluzem zielonkawe.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisała Pani wieku dziecka, ważne że wykluczono ostre stany w brzuchu, możliwe że to "zatrucie pokarmowe" skoro kupy się zmieniły. Proszę jeszcze raz udać się z dzieckiem do lekarza jeśli objawy nie ustępują.