Nagłe ataki duszności, kołatanie serca, bóle mięśniowe i brak świadomości podczas stosowania Tetralysal

Przez półtora miesiąca zażywałam tetralysal (leczenie mialo potrwac jeszcze miesiac) ale nagle zaczęły pojawiać się niepokojące objawy - nagłe ataki duszności , kołatanie serca , bóle mięśniowe, brak świadomości... po odstawieniu leku bylo spokojniej , jednak co kilka dni znowu powracaja dziwne reakcje organizmu... czy mozliwe ze byl to wstrzas anafilaktyczny? czy jest mozliwe zeby po odstawieniu leku (to juz 3 tygodnie) nadal się utrzymywaly? (jesli to wstrzas)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Utrzymywanie się objawów po takim czasie od odstawienia leku jest mało prawdopodobne. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.