Nagłe ataki paniki u 42-latki

Witam, proszę o poradę co zrobić w przypadku silnego ataku paniki w którym nie pomagają mi leki typu Xanax, Zomiren. Mam 42 lata i od dziecka mam problemy lękowe ale normalnie pracuję i funkcjonuję do czasu aż nie nadejdzie ten moment np.: badanie krwi moje lub córki, wszelkie inne proste badania np. mierzenie ciśnienia, badanie u lekarza, ekg itp., czasem wizyta u lekarza. Problemy nasiliły się znacznie od pogorszenia mojego stanu zdrowia spowodowanego uogólnioną nerwicą.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza