Nagłe duszności i zatrzymanie krążenia

Ciężki przypadek mamy. Spróbuje krótko opisać sytuację. Mama 51 lat 10 dni temu w nocy zaczęła się dusić w efekcie doszło do zatrzymania krążenia. W stanie krytycznym została przewieziona do szpitala. Na dzień dzisiejszy jej stan się poprawił. Nikt nie może odgadnąć przyczyny tego problemu. Chciałem się zapytać czy mogę coś więcej zrobić w tej sprawie. Czy są jakieś specjalne kliniki które zajmują się takimi przypadkami. Mogę przesłać wyniki badań i podać więcej informacji w dowolny sposób.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu mamy. Z pewnością wdrożone jest najlepsze możliwe postępowanie.