Nagłe duszności, płytki oddech, mrowienie dłoni, drżenie ciała i kołatanie serca a nerwica

Witam!Wczoraj miałam bardzo nieprzyjemne zdazenie,otórz niespodziewanie zaczęłam miec dusznosci tzn.płytki oddech ,gniecenie w mostku ,robiło sie słabo,mrowienie dloni,drzenie ciała i serce biło jak zwariowane.na pogotowiu zrobiono mi szerek badań EKG i nie stwierdzono choroby serca.podano mi relanium i concor.Potem wszystko sie uspokoilo i wróciłam do domu.Dzisiaj czuje sie bardzo zmeczpna i boje sie ze sytuacja sie powtórzy.Czy to moze byc nerwica.

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe, ze tak, dobrze że wykluczono zwał serca. Prosze udać się do lekarza POZ, byc może warto zrobić TSH (tarczyca)