Nagłe odejście narzeczonego po 5 latach związku

Witam po 5 latach odszedł o demnie narzyczony, panowalismy dziecko slub, a on z dna na dzień to wszystko przekreslił. Obecnie nie odbiera odemnie telefonów, nie odp na sms a jak odpisuje to pisze że mnie nie chce, ze mam dac mu spokuj, ze miedy nami koniec, a ja nie wierze w to ze on tak z dnia na dzien sie odkochał, ze zapomniał te 5 lat szczesliwych chwil. Odpycha mnie od siebie, a ja nie potrafie o nim zapomniec, chce o niego zawalczyc, ale nie wiem w jaki sposób
ponad rok temu

Pozdrawiam A.R.

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani opisu wnioskuję, że z jakiegoś powodu Pani Narzeczony uświadomił sobie
i przestraszył się odpowiedzialności związanej z małżeństwem.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować jego decyzję.
Prawdopodobnie potrzebuje czasu na poukładanie.

Życzę Pani dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej