Nagłe odstawienie Euturoxu a nawrót depresji

Witam. Chciałbym zadać pytanie dość może dziwne. Mam niedoczynność tarczycy od 11 lat. Biorę regularnie leki w tej chwili Euturox 50. Choruje także na nerwica i depresję od lat (oczywiście się lecze) . Nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby pominąć dawkę Eutyroxsu. W ostatnim czesie miałam dość dużo problemów i jakimś cudem nie wzięłam przez 6 dni leku. Dziś juz wzięłam i dzięki Bogu sobie przypomniałam. Ale przez ostanie dni po prostu moja depresja wróciła i czuję sie fatalnie. Ciągle chce mi sie spać,nie mam na nic siły. Zastanaiwam się czy mogło to spowodować te nagłe " odstawienie " Eutyroxsu. Gdzie w Internecie przeczytałam ,że mogą byc takie skutki. Ale wolałabym usłyszeć to od lekarza.

Najważniejsze objawy, stan ogólny i neurologiczny pacjenta , tryb życia, pracy; sport, sen, nastrój...Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ... Może warto zastanowić się nad rolą stresu, emocji, Często niedobory witamin, zwłaszcza z grupy B i D. Pozdrawiam i zapraszam