Nagłe osłabienie wzwodów u 23-latka

Mam kolejne pytanie. Czy może się tak stać, że w ciągu 2 tygodni człowiek może się zblokować ? Tzn. nagle może przestać mieć pełne wzwody itd. Chodzi mi czy to może być podłoże psychiczne. Wiem, że powinienem wybrać się z tym do specjalisty ale niestety nie mam takiej możliwości. Dlatego jakby, któryś z Was był w stanie podać jakiś kontakt mailowy lub telefoniczny. Byłbym bardzo wdzięczny.

Dzień dobry!

Tak. Nagłe zaburzenia erekcji mogą wiązać się z urazem mechanicznym (np. narządów intymnych lub neurologicznym), stanem chorobowym (choć wtedy najczęściej problem pojawia się i nasila stopniowo) lub stresującym doznaniem psychicznym, traumą powodującą "blokadę". Jeśli występują od niedawna, mogą wiązać się także z np. przemęczeniem, niedospaniem, przetrenowaniem, nadużyciem alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych.

Udzielenie pełnej pomocy psychoterapeutycznej czy medycznej przekracza możliwości kontaktu telefonicznego czy mailowego. Zachęcam do skorzystania z licznych poradni, gdzie odpowiednia opieka jest refundowana np. w ramach NFZ.

Pozdrawiam!