Nagłe pogarszanie się wzroku u młodej osoby

Od akiegos czasu pogorszył mi sie wzrok. Dzisiaj to juz poprostu masakra, az sie boje, ze oslepne.  Na pewno znacie uczucie kiedy oczy sa zaspane, i widzicie troche gorzej. Ja mam tak przez caly czas, jakby oczy byly zmeczone, cos na nich bylo, ciaglerozmywalo mi obraz. Do tego widze przezroczyste cienie nad przedmiotami..nie wiem jaj to inaczej opisac. Co moze byc przyczyna? Podejrzewam ze to, ze ciagle siedze w pracy przed komputerem, a w domu przed tabletem. Tak spedzam cale dni...pomocy

Może być wiele przyczyn gorszego widzenia:wada wzroku +- ,astygmatyzm,zbyt suche oko,zmęczenie oczu związane ze zbytnim napięciem akomodacji/brak urlopu/ oraz zaburzenia w optyce/męty w ciele szklistym/. proponuję zbadać. Pozdrawiam