Nagłe pojawienie się pieprzyka

Dziś zupełnie z nikąd, nagle pojawił mi się nowy pieprzyk. Jest on nietypowy, bo znajduje się na wewnętrznej stronie dłoni, dokładnie palca serdecznego. Jest niemały, jakieś 5x3mm wypukły i dosyć twardy. Jakieś 2 tygodnie temu również zobaczyłam nowy pieprzyk na udzie, mały, prawie płaski, za to bardzo ciemny, wręcz czarny. Jednak ten dzisiejszy znacznie bardziej mnie zaniepokoił. Spróbuję jutro umówić się do dermatologa, ale teraz nie mogę spać ze strachu. Jest szansa, że to nic groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Z biegiem życia mogą pojawiać się nowe znamiona, wcale nie musi to być nic groźnego.
Pozdrawiam