Nagłe pojawienie się problemu z przedwczesnym wytryskiem

jezeli to co napisane na gorze jest prawda ... to troszke smieszne mam 31lat pierwszy stosunek mialem w wieku 13lat, od tego mometu mialem sporo partnerek i nie mialem zadnego problemu z przedwczesnym wytryskiem .... -dopiero od jakiegos roku moze dluzej pojawil sie u mnie ten problem , -a swoje cialo i odczucia, podczas sexu znam doskonale co ja mam z tym fantem ZROBIC

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny może pojawić się nagle i zacząć pojawiać się stopniowo w każdym momencie życia. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i/ lub psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!