Nagłe powiększenie brzucha

witam od pewnego czasu moja waga poszła w górę zawsze to było 2 kilo i rozkładało się na całe ciało a teraz wydeło mi strasznie zołądek wyglądam jak w ciąży kto mnie przez dłuższy czas nie widział to jest w szoku. Co może być przyczyczyną tak nagle wielkiego żoładka

Witam. Warto było by zrobić podstawowe badania: morfologia, mocz, OB, TSH oraz USG jamy brzusznej w celu wykluczenia nieprawidłowości. Pomocne były by testy na nietolerancje pokarmową czy w kierunku celiakii - proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, żeby Panią poprowadził i ewentualnie skierował do gastrologa.

Witam, zachęcam do bezpośredniej konsultacji lekarskiej w celu wykonania stosownych badań.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska