Nagłe powiększenie brzucha u 39-latka

Witam mam powazny problem tak od tygodnia. Cwicze w silowni zdrowo jem od dobrych 7-8 lat mam a w sumie mialem :-(ladne miesnie brzucha i od tygodnia hokus-pokus wyskoczyla mi opona z niczego jakbym jadl z tdzien jakies pizze hamburgery itp. Nie wiem skad to sie wzielo i troche twarde ale nic mnie nie boli ? Prosze o pomoc bo wygladam jakbym obzeral sie z 10 dni w mc donaldzie :-(

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć na podstawie opisu. Sugeruję wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam.

Szanowny Panie!

Z Pana opisu ciężko wywnioskować źródło Pana problemu. Czy razem z "oponką" pojawiły się jakieś dodatkowe dolegliwości? Może związane jest to np. ze wzdęciami, problemami z wypróżnianiem? Zachęcałabym do skorzystania z wizyty u dietetyka, który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu żywieniowego i chorobowego pomoże Panu znaleźć ewentualne błędy żywieniowe. Zostanie także wykonana szczegółowa analiza składu ciała. Mogę pomóc Panu w rozwiązaniu tego problemu w związku z tym, iż przyjmuję pacjentów również w Poznaniu. Gdyby miał Pan jeszcze pytania z dziedziny dietetyki, to zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl