Nagłe przyspieszenie akcji serca

Witam..... od jakiś dwóch lat, średnio co kilka dni nagle moje serce zaczyna gwałtownie i szybko bić.... trwa to kilka sekund i wraca do normalnego trybu. Proszę o odpowiedź... co to może być.... czy to jest groźne.... bardzo się boję.

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest przeprowadzenia podstawowych badań serca jak EKG i ocena rytmu serca aby udzielić odpowiedzi na Pani pytania. Bez tego i możliwości badania trudno jest stwierdzić coś jednoznacznie.