Nagłe swędzenie klatki piersiowej i pleców u dziecka

Witam, mam synka w wieku 6 l. Gdy miał 2 lata zobserwowaliśmy u niego nagłe swędzenie partii ciała klatka piersiowa plecy... Jest to tak silne, ze chce zedrzeć z siebie ubranie i zazwyczaj jest mocno podrapany.Generalnie problem ten wystepuje u niego w sytuacjach gdy dochodzi do wysyiłku fizycznego (reakcja pot?) Obecnie piorę jego rzeczy w Białym Jeleniu (nie bardzo widac efekt) i mocno prasuje, na skurę stosuje Emilienty,Uczlony jest na roztocza . Chodzimy do lekarzy, ale nikt nie traktuje powa

Milena Lubowicz

Być może jest to reakcja alergiczna. Czy dziecko jest pod opieką alergologa?
Pozdrawiam