Nagłe uczucie osłabienia i silnego bicia serca u 20-latka

Witam, mam 20 lat, od jakichś 2lat mam pewien problem z sercem, chociaż zawsze było zdrowe. Z nienacka robi mi się słabo i dostaje jakiegoś ataku serce wali mi jak pompka, nie byłem u lekarza bo się boje wyników. .. Czym może być spowodowane ,słyszałem ze w tym wieku można mieć "kołotanie" serca czy coś podobnego.. brałem też izotek, czułem się osłabiony i czułem ze serce też inaczej reaguje. . zacząłem się bardziej stresować w codziennym życiu, i mam napady głupich lęków prosze o informacje.

Dzień dobry. Bardzo pana zachęcam do kontaktu z lekarzem rodzinnym w celu zrobienia badań. To pana uspokoi, gdy sprawdzi pan, że z pana zdrowiem wszystko w porządku. Druga sprawa, to wizyta w Poradni Zdrowia Psychicznego. Psychoterapia pomoże panu uporać się z lękami i nauczy pana radzić sobie ze stresem. Pozdrawiam

Witaj !
Prosze zgłosić sie do psychologa zajmujacego się terapią anty stresowa lu terapia nerwic i zastosowac sie do rad związanych z poradzeniem sobie w stresie.
Pozdrawiam.