Nagłe uderzenia gorąca, chęć wymiotów, osłabienie

Witam Mam 23lata od jakiegoś czasu mam nagłe uderzenia gorąca, mam ochotę wymiotować ale nie mogę również ciężko złapać mi oddech raz nawet straciłam przytomność. Czego to są objawy ? Chora jestem na coś ? pozdrawiam z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, aczkolwiek zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci podstawowe badania dodatkowe (w tym wykona EKG) oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.