Nagłe ustanie objawów ciążowych

Dobry Wieczor Jesli kobieta ma objawy ciazy przez dwa tygodnie w tym mdlosci trwajace przez caly dzien to jesli one nagle ustepuja swiadczy to o czyms zlym? Dodam ze jest to 7 tydzien

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy w pierwszym trymestrze są sprawą indywidualną, u jednych kobiet są bardziej nasilone u innych prawie nie występują. Proszę się nie niepokić, ewentualnie dla własnego spokoju udać się do ginekologa.

Milena Lubowicz

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż odczuwanie objawów ciążowych jest bardzo zmienne, niektóre kobiety prawie w ogóle ich nie odczuwają, inne znowu bardzo silnie. Wszystko to związane jest z wahaniami hormonalnymi. Jeżeli się Pani niepokoi proszę udać się do ginekologa, poprzez badanie usg oceni on rozwój ciąży.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Jeżeli nagłe ustąpienie objawów Panią niepokoi, lub pojawiły się nowe, dodatkowe objawy które Panią niepokoją- można skonsultować się z lekarzem ginekologiem.