Nagłe wirowanie i zaburzenia widzenia

Witam mam 23 lata od pewnego czasu mam objawy nie wiem jak to nazwać . (WYŁĄCZA MI SIĘ OBRAZ W OCZACH ) po prostu jest to tak ze coś robię i nagle robi mi się tak jak by świat wirował , słabo się robi i ciemno przed oczyma . nie wiem co jest spowodowane tym ale bardzo mnie to niepokoi . wiele razy zdarza mi sie to w dzień . w nocy natomiast jak śpię jest wszystko okej . Pomocy nie wiem co mi jest a strasznie boje sie ze to coś poważnego .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.