Nagłe wydłużenie oraz wzmocnienie się meszku na nosie

Dzień Dobry Wszystko było dobrze aż do 22 roku życia, kiedy zaobserwowałem nagłe wydłużenie oraz wzmocnienie się meszku na nosie. Dodatkowo zaobserwowałem kilkanaście ciemnych włosków (z biegiem czasu pojawiają się kolejne). Moi rodzice nie posiadają takiego problemu. Po wizycie u endokrynologa zrobiłem badania hormonalne gdzie: Testosteron, Prolaktyna, Androstendion, DHEA-S wyszły w normie. Według mnie nie jest to normalne zjawisko i nie mam pojęcia gdzie jest przyczyna problemu. Proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko mi odpowiedzieć. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.