Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nagłe wystąpienie punktów rubinowych

Szanowni Państwo w ciągu dwóch dni moje ciało obsypało pełno punktów rubinowych. Musi to być reakcja na jakiś lek, bo czemu miałyby utworzyć się tak nagle w takiej ilości. Owszem mam niewyrownaną tarczyce w Gravesie ale czekam na operacje i nie da sie jej wyrównać bardziej. Tylko, że to mało prawdopodobne bo punkty utworzyły się w ciągu 30 godzin a tarczyca dolega mi długo. Jedyne co zmieniłam niedawno to biorę sporo K2Mk7 i potasu. Może przedawkowałam?Potas mam zlecony, nie biore na własną rękę
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć lub Szpitalny oddział Ratunkowy. Po wykonaniu badań będzie można coś więcej powiedzieć

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety