Nagłe wystąpienie punktów rubinowych

Szanowni Państwo w ciągu dwóch dni moje ciało obsypało pełno punktów rubinowych. Musi to być reakcja na jakiś lek, bo czemu miałyby utworzyć się tak nagle w takiej ilości. Owszem mam niewyrownaną tarczyce w Gravesie ale czekam na operacje i nie da sie jej wyrównać bardziej. Tylko, że to mało prawdopodobne bo punkty utworzyły się w ciągu 30 godzin a tarczyca dolega mi długo. Jedyne co zmieniłam niedawno to biorę sporo K2Mk7 i potasu. Może przedawkowałam?Potas mam zlecony, nie biore na własną rękę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć lub Szpitalny oddział Ratunkowy. Po wykonaniu badań będzie można coś więcej powiedzieć