Nagłe zaburzenia pola widzenia oraz ból w oczodołach i skroniach

Witam, nagle pojawiło się u mnie zaburzenie pola widzenia w lewym oku oraz ból w oczodołach i skroniach. Okulista poinformował, ze nic się nie dzieje. Czy powinnam sie martwić

Witam. Jeżeli była Pani badana okulistycznie i lekarz stwierdził ze nic się nie dzieje to znaczy tyle ze nic OKULISTYCZNIE się nie dzieje.
Powinna być Pani jeszcze zbadana przez neurologa, aby wykluczyć ewentualne neurologiczne lub naczyniowe przyczyny Pani dolegliwości

Polecam również zapytać okulistę o badanie przepływu w tętnicach ocznych lub w tętnicach dogłowowych - wiele ośrodków wykonuje takie badania.