Nagłe zaburzenia równowagi i zawroty głowy a wyniki badań

Witam. juz od ponad pól roku mam ,nagłe zaburzenia równowagi w połaczeniu z zawrotami głowy ze sciaganiem w kierunku prawym ,wykonałam MR glowy-zmiany naczyniopochodne lub deminalizacyjne. USG doppler tetnic -tetnica kręgowa lewa o krętym przebiegu..badanie radiologiczne KR.szyjny -w trzonach kręgów szyjnych stwierdza sie wczesne zmiany zwyrodnieniowo-zniekształcajace. zwęzenie szczeliny m-k C5 do C7. czekam na MR-szyjny,przy poruszaniu czuję sztywnosc miesni nog,zawrotem glowy ,trace przytomno

Ale jakie konkretne pytanie chce Pani zadać w tym zakresie? Badania jakie zostały przeprowadzone sugerują, że podłożem objawów są zmiany w odcinku szyjnym kręgosłupa.