Nagłe zaniki pamięci u 52-latki

Witam. Od pewnego czasu miewam zaniki pamięci."Ni z gruszki ni z pietruszki" podczas jazdy samochodem,lub spaceru lub codziennych zakupów(nie jest to uzależnione od miejsca)nagle przestaje poznawać miejsce w którym się znajduję.Sięgam do głowy po informacje,a tam nic-pusto.Czuję lęk oraz panikę.Trwa to kilka lub kilkanaście sekund i wszystko wraca do normy.Boję się jeżdzić samochodem gdyż podczas takiego"zaniku"w panice zahamowałam na środku skrzyżowania i stałam do czasu powrotu do normalności.

Niestety obecny Pani stan jest całkowitym przeciwwskazaniem do prowadzenia samochodu i obsługi maszyn. To kwestia bezpieczeństwa Pani i innych. Powinna Pani pilnie zgłosić się do lekarza.