Nagłe zatkanie ucha i zaburzenie słyszenia

Od 26 grudnia mąż nie słyszy na lewe ucho. Wstał rano i tak mu zatkało, ze do dzisiaj nie słyszy. Brał antybiotyk Amoksiklav, enterol,cirrus i metronidazol. Potem antybiotyk w zastrzyku 15 szt i dalej cirrus, psikanie do nosa i metronidazol. Nic nie pomogło. Dzisiaj był na przedmuchiwaniu i tez nic. Nie było żadnych objawów wcześniej. Podobno migdał był bardzo ropny, ale żadnych oznak wcześniej. Proszę o radę co to może być. Pozdrawiam

To co robicie razem z doktorem to masakra. To jakiś cyrk na kółkach. Gdzie to ta Tokarnia? przyjedźcie szybko lub do najbliższej Kliniki Laryngologicznej! A może to cha,cha tylko zwykły miód w uchu?